BRD - konkurs powiatowy - 10.05.2015

Uczniowie z naszej szkoły brali udział w  powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Głównym celem Turnieju jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz kształtowanie partnerskich zachowań wobec innychuczestników ruchu drogowego.

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie: Agnieszka Matysiak, Anna Szewczyk, Patryk Różycki i Dominik Matysiak pod opieką pani Teresy Dudy. Uczniowie musieli wykazać się znajomością przepisów w ruchu drogowym, udzielania pierwszej pomocy oraz umiejętnością jazdy po rowerowym torze przeszkód. Drużyna nasza była bezkonkurencyjna.

Przed nami eliminacje rejonowe: zmierzą się najlepsze drużyny z powiatów byłego woj. radomskiego.