"Rodzinna palma wielkanocna" - konkurs - 28.03.2015

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. To najwspanialsza okazja, by móc wykonywać wiele symboli, które w ludowych zwyczajach wiążą się z okresem poprzedzającym nadchodzące święta. Warto podtrzymywać tę piękną tradycję i w związku z tym zaprosiliśmy  do udziału w naszym konkursie na "RODZINNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ" dzieci, rodziców,  dziadków.

Podczas warsztatów plastycznych, panowała wspaniała atmosfera. Dziadkowie, rodzice i dzieci z wielkim zaangażowaniem zabrali się do wykonania wspólnej palmy. Palmy były  różnorodne, barwne, pomysłowe, niepowtarzalne. Wszystkie zrobione  palmy  były bogate w wielkanocną symbolikę, przyciągały wzrok kolorami, pomysłowością i starannością wykonania. Wszyscy podziwiali piękne palmy wielkanocne. Zainteresowanie ze strony społeczności szkolnej było ogromne.

Wyrazy uznania dla rodziców, dziadków i dzieci. Jury miało nie lada problem, żeby to wszystko ocenić. Poziom był bardzo wyrównany.

1. Kinga, Karolina i Julia Biskup
  2. Zuzanna Kowalczyk