Gminny Turniej BRD - 20.03.2019

W dniu 20.03.2019 roku w PSP w Bobrku odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Stromiec: Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Bobrku, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Bożem, Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Podlesiu Dużym, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu.

Do eliminacji powiatowych (w kategorii 13-16 lat) zakwalifikowano drużynę Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Bobrku.
Szkoły zajęły następujące miejsca:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Bobrku
2. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu
3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Bożem
4. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podlesiu Dużym
Do eliminacji powiatowych (w kategorii 10-12 lat) zakwalifikowano drużynę Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Bobrku.
Szkoły zajęły następujące miejsca:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Bobrku
2. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Bożem
3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu
4. Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a laureatom życzymy dalszych sukcesów.