Konkurs rodzinny „Którędy do wyjścia?” rozstrzygnięty

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność ogłosić wyniki rodzinnego wirtualnego konkursu „Którędy do wyjścia?”. Do wyścigu stanęło 9 drużyn. Nasi uczniowie: Gabrysia i Kamila Andrzejewskie, Klaudia Romanowska, Asia i Jagoda Bolek, Szymon i Bartosz Winiarscy, Julita i Emilka Jemiołek, Julia Wąsik, Paweł i Dawid Jankowscy, Weronika Kucharska oraz Julia i Mikołaj Jasiorowscy wraz ze swoimi rodzinami rozpoczęli rozwiązywanie zadań przygotowanych przez nauczycieli we wtorek o godzinie 8. Wszystkie zespoły ukończyły konkurs przed czasem.

Zabawa była przednia, a gra emocjonująca. Drużyny musiały rozwiązać zagadki przygotowane przez nauczycieli, a dodatkowo – domyślić się, do kogo udać się po następną. Mistrzowie utrudniali jak mogli:) Czy wiecie na przykład, kto jest młodszy od pana Zbyszka Tarki i ma dłuższe włosy?:)

Na koniec wszyscy musieli ułożyć prawidłowe hasło ze zgromadzonych wyrazów i wysłać je do pani dyrektor. Brzmiało ono: „Rodzina jest jak gałęzie na drzewie: wszyscy rośniemy w różnych kierunkach, lecz korzenie mamy wspólne”.

Zwycięzcom: Weronice Kucharskiej (I miejsce), Julii Wąsik (II miejsce), Julicie Jemiołek i Julii Jasiorowskiej (III miejsce – ex aequo) oraz ich rodzinom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za zaangażowanie naszym rodzinom i nauczycielom.