Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

13 czerwca odbyła się wycieczka w Góry Świętokrzyskie, w której uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III.

Na początku wyjazdu obejrzeliśmy zbiory militariów w Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku Kamiennej. W ramach niespodzianki przygotowanej przez muzeum uczestniczyliśmy także w spotkaniu autorskim z panią Donatą Gibaszewską, która czytała nam fragmenty swoich książek. Kolejnym etapem naszej wycieczki był Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. W parku oglądaliśmy miniatury najsłynniejszych budowli z całego świata. Po obiedzie ruszyliśmy do Huty Szklanej, żeby obejrzeć osadę średniowieczną i zaopatrzyć się w pamiątki z najstarszych gór w Europie. Późnym popołudniem zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.