Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Wakacje 2023 roku odeszły już do historii. Czas zabrać się do pracy. 4 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024.

Pani Dyrektor Beata Komorek przywitała uczniów, nauczycieli i rodziców, a także księdza Damiana Gajownika, i złożyła wszystkim życzenia samych sukcesów. Ciepłe słowa skierował do nas również ksiądz wikary.

Powitaliśmy w naszym gronie najmłodszych przedszkolaczków, którzy - mamy nadzieję - szybko się z nami oswoją. Sprawdziliśmy również, jak bardzo urośli podczas wakacji starsi uczniowie. Powitania były bardzo serdeczne, bo niektórzy nie widzieli się dłuższy czas. Wszyscy jednak zgodnie uznali, że wakacje były za krótkie. Zdradzamy więc wielką tajemnicę: następne wakacje już za... 290 dni.