Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

28 września odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Poprzedzała je zacięta, ale prowadzona w przyjaznej atmosferze kampania wyborcza. Kandydaci mieli okazję zaprezentować się szerszej publiczności. W szranki stanęli: Amelia Jankowska z kl. 4, Julia Matysiak (kl. 7), Aleksandra Pośnik (kl. 7), Kamil Szewczyk (kl. 7).

W dzień wyborów komisja (Julia Świniarska i Natalia Klocek), pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego, przygotowała opieczętowane kartki, które rozdała wszystkim uprawnionym.

Po podliczeniu oddanych głosów okazało się, że największe poparcie zdobyła Julia Matysiak i to ona została przewodniczącą rady uczniowskiej. Pozostali uczestnicy weszli w skład zarządu. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za podjęcie się odpowiedzialnego zadania, jakim jest reprezentowanie pozostałych uczniów.