Bal karnawałowy

13 stycznia, w sobotę, odbył się w naszej szkole bal karnawałowy – bal wyjątkowy, wystrzałowy, pełen niespodzianek.

Do tańca przygrywał nam zespół Savana. Oczywiście zabawa w rytm przebojów jest na takiej imprezie najważniejsza, ale Rada Rodziców przygotowała również inne atrakcje.

Z radością przywitaliśmy klauna, który bardzo rozbawił zgromadzoną publiczność. Po występie natomiast urządził kącik malowania twarzy. Można się tam było zmienić nie do poznania, co przydało się przy dalszych atrakcjach.

Rada Rodziców zaprosiła zmęczonych tańcem do kawiarenki, gdzie można było się pokrzepić przepysznym ciastem.

Dziękujemy również p. Wioletcie Witkowskiej-Nowak za przygotowanie kolejnej niespodzianki – fotobudki 360º, którą wynajęła – w bardzo okazyjnej cenie – firma WeseLove Mateusza i Adriana Boguszewskich. Cała społeczność szkolna serdecznie dziękuje Panom Boguszewskim za udostępnienie fotobudki. Była to dla nas świetna zabawa. Z pewnością długo będziemy pamiętać o tej niezwykłej atrakcji i polecać usługi WeseLove.