Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - 02.09.2019

„Wiedzę możemy czerpać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami” - z taką dewizą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Przed nami 10 miesięcy pracy, ale i wiele zabaw, wycieczek i spotkań z ciekawymi ludźmi.

3 września 2019 r. odbyła się uroczystość z udziałem wyjątkowych gości. Pani dyrektor Beata Komorek przywitała wszystkich uczniów, szczególnie ciepło najmłodszych przedszkolaczków, którzy po raz pierwszy będą się z nami mijać na szkolnych korytarzach.
Przywitała również rodziców i nauczycieli, ale przede wszystkim znamienitego gościa – marszałka Senatu Rzeczpospolitej Polskiej pana Stanisława Karczewskiego, któremu towarzyszyli wójt gminy Stromiec pan Krzysztof Stykowski oraz ksiądz proboszcz parafii w Stromcu Bogdan Rosiewicz.
Pan Marszałek odwiedził naszą szkołę, aby wręczyć nagrodę Julicie Jemiołek, zwyciężczyni okręgowego etapu konkursu „List do Taty”, organizowanego przez Fundację Cyryla i Metodego oraz Senat RP (gratulujemy, Julitko!), a ponadto złożył nam wyczekiwaną obietnicę. Kto był, to słyszał!
Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej szkole. Czujemy się zaszczyceni. Zapraszamy ponownie.