Dzień Rodziny na sportowo - 31.05.2019

Staje się tradycją, że majowe i czerwcowe święta dziecka, mamy i taty obchodzimy w naszej szkole na sportowo. Aktywny wypoczynek jest przecież najlepszą formą spędzania wolnego czasu. W ten sposób ładujemy akumulatory i zbliżamy się do siebie.

31 maja wszyscy uczniowie naszej szkoły – od najmniejszych przedszkolaczków po prawie już dorosłych ósmoklasistów – ich rodzice i nauczyciele uczestniczyli w zawodach sportowych. Były biegi w workach, z jajkiem, slalomy na hulajnodze. Było ubieranie mumii na czas. Ponadto tańczyliśmy zumbę z panią Eweliną, a potem na deser – z panią Oliwią. Gościli u nas również przedstawiciele szkoły tanecznej Kosmos z Białobrzegów (pozdrawiamy Żabkę i Ufo), którzy nauczyli nas nowych figur. Rozegrano mecze siatkówki, w których pokazali swoje umiejętności rodzice, nauczyciele i uczniowie.